مجله علم و فناوری

  • قوه تخیل مهمتر از دانش است.
  • جایی، چیزی باور نکردنی منتظر آن است که شناخته شود.
  • موفقیت آکادمیک وابسته به تحقیق و نشر است.
Nov 06, '2018
0
لندینگ پیج چیست؟

اصولا landing Page به صفحه ای گفته میشود که کاربر بدون هیچگونه جستجویی ، محتوای مورد نظر خود را در سایت شما پیدا کند ، به عبارتی دیگر توجه کاربران را به محتوای مورد نظر خود که آنها به خاطر آن وارد سایت شما شده اند را جلب کنید .

Nov 05, '2018
0
مزایای بازاریابی دهان به دهان و باشگاه مشتریان

بازاریابی دهان‌به‌دهان عبارت است از فرآیند رد و بدل شدن اطلاعات، به ویژه معرفی محصولات و خدمات، به طور غیررسمی، مابین دو نفر.همچنین باشگاه مشتریان، سیستمی سازمان‌یافته از ارتباط با مشتری است.

Oct 31, '2018
0
اپل، مک بوک ایر 2018 خود را معرفی کرد

سرانجام انتظارات به پایان رسید و اپل طی رویدادی که در نیویورک برگزار شد، از نسل جدید اولترابوک محبوب مک‌ بوک ایر ۲۰۱۸ با نمایشگر رتینا، حاشیه‌های باریک نمایشگر و حسگر اثر انگشت رونمایی کرد

Oct 30, '2018
0
فروش پلی استیشن ۴ با کاهش روبرو شد

سونی با انتشار جدیدترین گزارش مالی خود برای سال مالی ۲۰۱۸ ضمن تایید کاهش فروش پلی استیشن ۴ در این سال، از رشد مالی بخش سرگرمی های دیجیتالی خود پرده برداشت.

Oct 28, '2018
0
درون های کوچکی که ۴۰ برابر وزن خود را حمل می‌کنند

به تازگی درون‌های کوچک و جدیدی به نام FlyCroTug روانه‌ی بازار شده است که خصوصیات منحصر به فرد و کمیابی دارد؛ به شکلی که می‌تواند ۴۰ برابر وزن خود را حمل کند و از منافذ کوچک عبور کند.

Oct 27, '2018
0
فیس-بوک و حذف اکانت‌ های ایرانی

به شکل کلی، فیس‌بوک ۸۲ صفحه، گروه، و اکانت شخصی‌ را که متصل به ایران بودند و بیشتر از ۱ میلیون دنبال‌کننده داشتند را از پلتفرم خود حذف کرده است.

Oct 23, '2018
0
برنامه‌ی اخبار گوگل و مصرف بالای دیتا

برخی از کاربران اندروید که از برنامه‌ی اخبار گوگل (Google News) استفاده می‌کنند به تازگی مدعی شدند که این برنامه حجم فوق‌العاده زیادی از دیتای آنها را مصرف می‌کند که موجب می‌شود هزینه‌‌ی کاربر به شدت بالا برود.

Oct 22, '2018
0
الون ماسک بازی فورت نایت را حذف کرد

الون ماسک مدیر عامل دو کمپانی بزرگ و موفق تسلا و اسپیس ایکس به تازگی در توئیتر خود اعلام کرده: «من باید این بچه‌ها رو از باکرگی ابدی نجات می‌دادم».

Oct 21, '2018
0
جاسوسی کارمند توئیتر برای عربستان سعودی

به گزارش نیویورک تایمز سال ۲۰۱۵، یکی از کارمندان اصلی شبکه‌ی توئیتر به جاسوسی برای سازمان‌های اطلاعاتی دولت عربستان سعودی می‌پرداخته و توانسته اطلاعات مهمی را نیز به سرقت ببرد.

Oct 20, '2018
0
اظهارات تیم کوک در رابطه با سرقت اطلاعات از اپل

بالاخره تیم کوک؛ مدیر ارشد کمپانی اپل، پشت تریبون رفت و به صحبت در رابطه با گزارش‌ها و اظهارات اخیری که ادعا می‌کردند سرقت‌های بزرگی از این کمپانی صورت گرفته، پرداخت.

Oct 15, '2018
0
دقت بالای هوش مصنوعی گوگل در تشخیص سرطان

کمپانی گوگل که به تازگی پروژه‌های زیادی را در بخش هوش مصنوعی خود شروع کرده، اندفعه به کمک تشخیص سرطان آمده؛ سیستمی که با دقت بالای خود موجب تعجب کارشناسان شده است.

Oct 14, '2018
0
بهترین بازی های گوشی ۲۰۱۸

در این مقاله به بررسی چند نمونه از بهترین بازی‌های گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۸ و در ژانرهای مختلف می‌پردازیم:

Oct 13, '2018
0
هکر فیس-بوک اطلاعات شخصی ۲۹ میلیون کاربر را به سرقت برد

در ماه سپتامبر، گروه هکری با سوءاستفاده از نقص امنیتی فیس‌بوک در بخش View as موفق شد اطلاعات شخصی میلیون‌ها(حدودا ۲۹ میلیون) حساب کاربری را به سرقت ببرد.

Oct 12, '2018
0
آیا نهنگ‌های بیت کوین مقصر نوسانات آن هستند؟

شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد، که آیا نهنگ‌های بیت کوین مقصر نوسانات آن هستند. در پژوهش جدید انجام‌شده توسط شرکت تحقیقات بلاک چین Chainalysis مشخص‌شده است

Oct 10, '2018
0
اینتل پردازنده‌های سری Core X با سقف 18 هسته را معرفی کرد

پردازنده های جدید سری X همگی از 64 لاین PCIe پشتیبانی کرده و با سقف 18 هسته و 36 رشته پردازشی از راه خواهند رسید.

Oct 09, '2018
0
تعطیلی گوگل پلاس پس از فاش شدن ایرادات امنیتی

پس از فاش شدن ایرادات امنیت گوگل پلاس، کمپانی گوگل در روز دوشنبه اعلام کرد که این سرویس مجازی به انتهای مسیر خود رسیده است و به شکل تقربا کاملی تعطیل و بسته خواهد شد.